Йога відносин
Що потрібно для щасливих та гармонійних відносин на фізичному і тонкому плані?
Саме про це, йозі відносин, будуть присвячені наші уроки. Ви познайомитесь із знаннями, з правилами гармонійних відносин із Пуран, де описується життя Шиви і Парваті. Дотримуючись їх, людина перетворює свої відносини з розчарувань у можливість трансформувати свідомість.
На цих заняттях
ви дізнаєтеся:
  • Філософію ведичних відносин. Джерело - Пурани

  • Відносини, обов'язки між партнерами

  • Майдхуна Тантричний секс. Про сакральне значення сексуальних відносин, як секс перетворити в генерацію енергії для досягнення цілей. Майдхуна спрямована на розширення свідомості. А свідомість вміщує в себе все, зокрема і матеріальну складову життя.
Записи відео уроків по Йозі відносин можна придбати тут: https://savitar.com.ua/lekciyi/tproduct/319433641-366875310461-ioga-vdnosin
Про наступний курс Йога відносин буде оголошено додатково

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Кількість осіб
Ваше прізвище та ім’я
Ваш номер
...Щоб досягти Шивы, щоб стати гідною Його, Парваті тримала великі аскези. Він, переживаючи свій біль через втрату своєї коханої Саті, не звертав на Парваті ніякої уваги.

Аскеза Парваті була такою довгою і такою глибокою, що тіло її почорніло і майже висохло. Але крізь цю чорноту назовні пробивалося золоте світло її любові до Шиви. Вона знала, що для того що б стати Його дружиною, їй треба стати гідною Його. Тоді Шива побачив не тіло Парваті, а світло, що виходить з її серця.

Він подивився на неї і сказав: "Нехай тіло і шкіра стануть такими ж золотими як те світло, що ллється зсередини тебе". Ураз тіло Парваті стало золотим і красивим. Ця форма Парвати називається Гаури, золотошкіра.

Так і в нашому житті. Щоб стати гідною свого Шиви, нам треба нести якісь аскези, утримувати себе в якихось обмеженнях. Нам треба проявляти любов перш ніж наш Шива помітить це. І все розпочинається з нас. Не з очікування що ми візьмемо, а з віддачі без якихось очікувань.

Ці питання ми розглядатимемо на заняттях по Йозі відносин".
Пальгуева Наталія
Наші контакти
Організаційні питання
Консультації