Невідомі Шапи शाप і Доші दोश
Як побачити в гороскопі прокляття минулих життів.


Що таке Шапи (शाप) і Доші (दोश), як їх побачити в Джанма Кундалі (जन्म कुन्दली). Методи корекції — упаї (ऊपय).
На момент народження кожна людина вже має сформовану карму, яка буде обов'язково проявлена в матеріальному житті. Побачити якість карми, можливості, складності і т.д. можна в Джанма Кундалі (натальна карта). Планети (Грахи), перебуваючи в певних знаках зодіаку (Раші), сузір'ях (Накшатра), домах (Бхава) — комбінуючись між собою утворюють унікальну долю людини.

Шапи і Доші शाप दोश, — це певні комбінації в гороскопі, які показують прокляття з минулого життя. Прокляття — це негативна карма людини з минулого, яка нівелює та поглинає можливості багатообіцяючих показників гороскопу. І там, де на перший погляд має бути щасливе заміжжя, багатство, слава, народження здорових дітей — там суцільна низка невдач і розчарувань.
На курсі
ви навчитеся:
  • Бачити і знаходити прокляття з минулих життів, які нівелюють успіх, закривають можливості сьогодення.

  • Ми детально розглянемо такі Шапи і Доші: Джіхва Шапа (जीह्व शाप), Стрішапа (स्त्री शाप), Пішача Шапа (पीशच शाप), Путра Шапа (पुत्र शाप), Сарпа Шапа (सर्प शाप), Матра Доша (मत्र् दोश), Віша Кан'я Доша (वीश कन्य दोश), Дрішті Шапа (द्रीश्ती शाप), Граха Шапа (ग्रह शाप), Дхарідра Доша (धरीद्र दोश) і багато інших.

  • Оволодієте навичкою підбирати корективні інструменти для усунення Шапи (शाप) або Доші (दोश) - Упаї (उपय). Упаї дозволяють за допомогою певних мантр (मन्त्र), янтр (यन्त्र) і тантри (तन्त्र) гармонізувати негативну карму, викликану прокляттями, на рівні причин.
Зареєструйтеся
для участі у курсі
Учитель: Пальгуєва Наталія
Початок курсу: вересень 2021
Вартість уроку: 360.99 грн.
Наші контакти
Організаційні питання
Консультації