Статті

ХТО Я?!— Раху в 5-му/Кету в 11-му

Статті
Найбільші комплекси у людини завжди формує Раху і Сатурн, два найсерйозніших малефика (жорсткі планети). Це не означає, що всі інші планети білі і пухнасті, але саме ці дві планети приносять найбільшу кількість проблем у життя людини і формують комплекси.

САТУРН стримує і обмежує.
РАХУ — область пітьми. "Уявіть собі, що ви знаходитеся в темряві і йдете по темному будинку, ви можете лише уявляти, де тут можуть бути сходи, а де може бути стіл, перш ніж встигнете ударитися об нього". (Ернст Вільгельм).

Дуже люблю читати психолога Аглая Датешидзе. Але, через те, що я вже досить давно живу астрологією, про які б комплекси і проблеми я не читала, я відразу починаю думати, як та або інша проблема виглядає в карті.

"Жила-була дівчинка. І було у неї багато дипломів і підтверджених учбовим годинами сертифікатів: закрійник першого розряду, педагог-психолог, викладач тантри, венчурний капіталіст, цілитель-багатоверстатник і ще пара стопок. Бувало, прокинеться дівчинка уранці і не знає, хто ж вона є. А потім подивиться на найближчий сертифікат і згадує. А що, зручно". (Аглая Датешидзе)

Це про Раху в 5-му і Кету в 11-му. Така людина може дуже довго шукати себе, вона може закінчити п’ять ВНЗ і відвідати тисячі тренінгів і курсів, і все одно, вона сумнівається. Щоб якось підтвердити себе, ці люди дуже люблять збирати всіляк дипломи і сертифікати, портфоліо, мати якийсь статус, посаду, щоб відчути себе підтвердженими і захищеними у цьому світі, в групі людей, в соціумі - Кету в 11-му.
І проблема в тому, що усі ці дипломи ніколи не дадуть їй можливості відчути себе по-справжньому щасливою, впевненою і спокійною.

Причина цього, звісно, ховається в самому знаку, і тому будуть різні варіації на цю тему. І те, наскільки це буде проявлено, дуже залежить від багатьох чинників. Але, проте, це довгий шлях до себе справжньої, у кращому випадку до 42 років, у гіршому — не в цьому житті.