Статті

Вік дозрівання грах

Статті
(по матеріалах лекцій Ернста Вільгельма)

У перші роки своєї астрологічної практики, я майже не використовувала в консультаціях вік дозрівання планет, іноді "поглядала", не більше. Але чим більше я занурювалася в цю тему, тим більше і більше захоплювалася: "Як же це чітко працює"! і дивувалася, що не використовувала це раніше.
Вік дозрівання планети настільки показовий, що ви можете зробити чудові пророцтва, навіть не дивлячись на Вимшоттарі дашу. Дозрівання планет — це вік, коли планета досягає максимальної можливої продуктивності, яка показана в індивідуальній карті.

У 28 років дозріває Марс
У 36 років дозріває Сатурн
У 42 роки дозріває Раху
У 48 років дозріває Кету

Але, за 1−2 роки до дозрівання, планета переживає складний процес, який можна назвати "проходженням родових каналів". Ці роки можуть бути дуже складними, це кризові роки.

Для Марса це період від 27 до 28 років, і якщо Марс в карті сильно уражений, можуть бути дуже важкі травми, операції, аварії, людина може померти в цьому віці. Є такий сумнозвісний "Клуб 27" - відомі музиканти, що померли за дивних обставин у віці 27 років.

Для Сатурну це період від 35 до 36 років, для Раху 41−42, для Кету 47−48. Це кризові роки, в деяких випадках вони можуть тривати і більше року, і те наскільки складним він буде, залежить від особистої карти.

Якщо ви пройшли усі випробування з дозріванням планет, після 48 років ваше життя зміниться. Героїня стрічки "Москва сльозам не вірить" говорила: "Після 40 років життя тільки починається". Я б сказала — після 48 років, коли усі ваші планети стануть дорослими і продуктивними.

Але не для усіх, так, на жаль, для багатьох це вже захід. Це вже залежить від карти і особистих, індивідуальних зусиль у саморозвитку. Якщо ви "застрягли" і не прийняли тих змін, які запропонувало вам життя після 41 року, все може закінчитися дуже сумно.

Чому важливий саме вік 41? Ми народжуємося на Землі для того, щоб життя за життям розвивати свою свідомість, шлях розвитку нашої свідомості показаний положенням Раху і Кету. Якщо ви не йдете цим шляхом, немає великого сенсу залишати вас на Землі.