Статті

Спас як феномен

Статті
Спас - особливий стан психіки у який людина входить свідомо для розкриття своїх надприродних (сенсорних) здібностей для вирішення неординарних завдань, не звичайними методами. Наприклад, будь-які екстремальні ситуації коли потрібно за долю секунди прийняти рішення і зробити крок, або навпаки інтуїтивні передбачення які не дають зробити фатальний крок.
У деяких народів, людей, що входять в подібний стан, називали бєрсєрками, але на відміну від бєрсєрка, людина, що володіє Спасом, в цьому стані зберігає здатність аналітичного мислення.


У стані Спаса людина чітко усвідомлює, аналізує та приймає логічні рішення у сьогоденні, прораховує численні варіанти майбутнього, намічає програму дій для досягнення мети, яку ставить перед собою. Користуючись езотеричною термінологією, можна сміливо сказати, що Спас - це високий рівень Йоги! Наприклад на Січі приділяли величезне значення володінням Спасом. Для права обрання на посаду необхідно було, як правило, окрім освіти, володіти певними видами Спасу.

Людина яка володіє будь-яким видом Спаса, психологічно незалежна, проти неї проблематично застосовувати психологічний та біоенергетичний впливи. Цілком виключається можливість придушення та підпорядкування волі людини без її згоди.
В історії України було чимало легендарних особистостей, які володіли Великим Спасом.
Це гетьмани Петро Конашевич-Сагайдачний та Дорошенко, герої народних рухів Северин Наливайко, Іван Богун, Максим Залізняк, Устим Кармалюк, кошовий отаман Іван Сірко.

Хто хоч одного разу перебував у стресовому стані, той відчув приблизно таке: потемніння в очах, потім настає просвітлення, все бачиться як через товсте, ідеально прозоре скло. Перед людиною стає "кришталева стіна", час може сповільнюватися а реакція прискорюватися. Це і є незалежний від людини вхід у стан Спаса. Підготовлена ​​людина починає керувати собою у цьому стані. Наприклад, це може бути стресовий стан перед ДТП, коли час “уповільнюється” і людина  має можливість швидкого реагування, на ситуацію щоб уникнути аварії.  У непідготовленої це спричиняє або поступовий вихід із цього стану, який може триває місяцями і роками, або розлад психіки, який не завжди піддається лікуванню.

Усі школи йоги - це і є вхід людини у стресовий стан, з одночасним навчанням управління стресом. Свідомий вхід у Спас - це вхід у перед стресовий стан (в очах при цьому не темніє) із подальшим поглибленням у стрес, його контролем і можливістю діяти над ефективно.
Із техніками Спасу, з першим його ступенем, ми будемо знайомитись на весняному ретриті. Ці практичні знання стануть у нагоді у повсякденному житті. Щиро запрошую! Детальна інформація, реєстрація тут:
https://savitar.com.ua/retrit-dzotish-spas