Статті

Шукра Ніча 11 серпня - 5 вересня 2021

Статті
Із 11 серпня до 5 вересня один із безумовних благодійників, Венера (Шкура), буде перебувати в найгіршому для себе положенні - в падінні або ніча, в земному знаку Діви.
Шукра в своєму сприятливому сильному проявленні наділяє людину відчуттям прекрасного, дозволяє проявити радість буття через стан наповненості красою та гармонією. Через стосунки, в яких є відкрите серце, де людина кохає безумовно. Через можливість бути щасливим без будь-яких зовнішніх причин.  Венера – це творчість, краса, комфорт, насолоди, відносини… В знаку Діви Шукра хоче бути логічним, практичним, мати чіткий план, пояснення всьому. Вступає в дисонанс зі своєю природою.

На що звернути увагу, чого чекати, як діяти:

1.  Венера (Шкура), як той, хто відповідає за накопичення, багатство і гроші буде створювати проблеми в цих сферах. Не давайте і не беріть в борг або кредит у цей період. Шахраї, обман (Раху) будуть загрозою для Ваших гаманців у даний період часу. 
2.  Покупки дорогих речей, сегмент лакшері. Будуть не на часі. Є загроза купити дуже коштовну річ, яка буде дуже практичною, але… не принесе згодом задоволення, а значить гроші на вітер… Прикраси, речі, машини тощо – їх купівлю трохи відкладаємо у часі.
3.     Венера (Шукра),  який відповідає за стосунки і секс у свідомості кожної людини дасть непорозуміння, конфлікти і розрив стосунків, це небезпеки серпня місяця. В знаку Діви Шукра стає меркантильним, прискіпливим, відстороненим, вимогливим. Таке собі логічне кохання… Тому одружуватися, виходити заміж, розривати стосунки – не найкращий період.
Слідкуйте за тим що і як ви говорите, контролюйте своє мовлення і говоріння. Бережіть ваші відносини. Претензії, прискіпливість – не вартують ваших стосунків.
Вплив Раху може давати поверхневі романи і випадковий секс.
4.     Падіння Венери може принести проблем зі здоров’ям: отруєння, проблеми з кишечником, загострення діабету, венеричні хвороби будь-якої етимології будуть активовані в цей період. Планові операції по гінекології, андрології краще відкласти у часі.
5.     Шукра відповідає за красу, творчість, натхнення. Тому процедури краси, зміну іміджу, творчі проекти краще відкласти у часі. 
Щоб зменшити негативний вплив Шукра ніча, буде сприятливо робити спеціальні упаї - пранаями для гармонізації негативного впливу Шукра ніча:  https://savitar.com.ua/lekciyi/tproduct/319433641-178436942821-tantra-pranayama-upa


Це загальний опис і рекомендації для цього транзиту. Яким буде транзит Шукри (Венери) в знаку Діва саме для вас (або який Шукра у вашій натальній карті), ви можете дізнатися, замовивши особисту консультацію, будь ласка, перейдіть у розділ Консультації. https://savitar.com.ua/consultations