Статті

Що таке Джйотіш

Статті

Джйотіш — Світло Всевишнього


"To read the stars is to read the messages of the Universe. Everything is in the stars, past, present and future. This gives the most powerful realization of who and what we are. This wisdom can transform humanity. Open and receive this most magnificent gift of the Universe, the gift of Astrology"
                                                                                                                                         Jony Party


Відична астрологія має назву "Джйотіш" — "Світло Всевишнього". Так само ,як Сонце проливає своє світло на Землю, розсіюючи темряву і висвітлюючи все навколо, Джйотіш проливає світло божественного знання, розсіюючи наші сумніви і даючи розуміння, як прийняти правильне рішення у відповідальній ситуації.

Завдання Джйотіш — допомогти людині зрозуміти свою природу і волю Бога щодо його долі і направити людину по шляху правильної дії в правильний час. Ця наука вивчає великий діапазон впливів космосу - макросвіту - на кожну людину, на групи й спільноти людей і на Землю в цілому.

Правильне застосування Джйотіш (відичної астрології) зменшує найбільший страх людей - невизначеність, невпевненість, занепокоєння про майбутнє. Джйотіш допомагає впевнено плисти океаном життя, усвідомлювати наше призначення і наше вічне справжнє "Я".

Гороскоп


"There is no better Boat than a Horoscope to help a man cross over the Sea of Life".
                                                                                                                    Jony Party

Відична астрологія, або Джйотіш - це наука, з допомогою якої ви можете знайти пояснення подій свого життя. Завдання астролога - стати провідником істинного знання і допомогти розкрити людині її потенціал, знайти свій шлях, сенс життя і своє призначення в житті.

Склавши гороскоп, астролог розповість про:
 • Ваш психологічний портрет, сильні та слабкі сторони Вашої особистості.
 • Професійні схильності й таланти.
 • Особливості побудови відносин з родичами, друзями й діловими партнерами.
 • Спосіб виходу з депресивних і знервованих станів.
 • Підбере індивідуально для Вас методи нейтралізації негативного впливу планет.
 • Порекомендує сприятливі періоди для зміни роботи, переїзду, одруження, лікування.
 • Дасть рекомендації щодо Вашого здоров'я (астролог дає лише рекомендації і НЕ призначає конкретного алопатичного лікування).
 • Дасть рекомендації щодо духовних пошуків і духовних практик.

Види астрологічних консультацій:
 • Комплексний аналіз натальної карти. 
 • Консультація астролога для сімейних пар.
 • Гороскоп сумісності пари.
 • Консультація астролога по вихованню дітей.
 • Консультація для підлітків.
 • Ректифікація гороскопу (відновлення часу народження).
 • Підбір сприятливого часу для починань (мухурта).


Прашна


"Люди, спонукувані дайвою, бажають дізнатися, яке майбутнє (погане або хороше) їх чекає. Одного разу, навіть Творець світу Брахма прийшов до Вішну, щоб навчитися астрології запитання".                                                                                                                                                                                                                           Прашна Тантра Нілаканта


Прашна — індійська астрологія запитання. Запитання можна умовно розглядати як живу істоту, яка народилася (питання вперше сформульоване), живе (ситуація розгортається) і вмирає (розв'язка, результат справи). Час, місце та обставини народження запитання дозволяють зробити висновок про його долю - про те, як будуть розвиватися події, які можливі труднощі або несподіванки, і чим все закінчиться. Озброєна цими знаннями людина зможе більш усвідомлено рухатися по життю, приймати кращі рішення.

Суть Прашни така: в певний момент людина формулює та озвучує астрологу запитання на тему яка його турбує, астролог складає гороскоп в той час і в тому місці, де було поставлено запитання. Мистецтво Прашни в тому, щоб давати дуже точні і глибокі відповіді. Але для цього потрібно точно і правильно поставити запитання.

У стародавньому і мудрому трактаті, присвяченому астрології запитання - Прашні, йдеться: "До Астролога, що знаходиться в приємному місці, слід прийти рано вранці, з квітами, фруктами і грошима, повернувшись на схід, і висловивши належну повагу Астрологу, задати тільки одне благочестиве питання".

Рекомендації для того хто питає:
 • Найкраще ставити запитання вранці, або до полудня, оскільки цей час який вважається найбільш сприятливим для подібної діяльності (астрологічної консультації). «Квіти, фрукти і гроші» означають благі наміри - щоб отримати відповідь, той хто питає повинен проявити належну повагу, смиренність і готовність почути відповідь від астролога, а також довіру і вдячність до того, до кого він звертається.
 • У конкретний момент часу запитання необхідно поставити тільки одне. Гороскоп запитання будується тільки виходячи з одного питання. Бувають винятки, коли карта розглядається для двох послідовно заданих і пов'язаних один з одним питань, але, все ж, для ясності відповіді, краще ставити тільки одне запитання. Якщо запитань декілька і дозволяє час, то краще їх поставити послідовно, з перервою в кілька годин або кілька днів.
 • Питання має бути сформульовано чітко, недвозначно, ясно, і в питанні не повинно бути намішано безліч різних тем.
 • Питання слід задавати в спокійному стані розуму. Не слід задавати питання, у схвильованому стані, в стурбованому, в гніві або розпачі.
 • Не варто ставити питання в несприятливу Мухурту - наприклад в день затемнення, за 3 дні до і 3 дні після затемнення; несприятливо задавати питання в сутінки, а також в день або годину, коли Сонце або Місяць змінюють знак зодіаку (Сурйа і Чандра Санкранті). Також, якщо в момент, коли виникло запитання, поряд сталася несприятлива німітта (знак, прикмета), то ставити запитання не треба, тому що це вже обіцяє не добрі перспективи на тему запитання.
 • Запитання слід поставити чесно і в смиренному стані, не можна ставити питання, якщо помисли людини не чисті або він бажає лише перевірити астролога. Втім, нечисті помисли гороскоп запитання неодмінно покаже і таємне швидко стане явним.
 • Поставивши запитання, будьте готові надати якусь додаткову інформацію про учасників запитання: наприклад, якщо це інші люди, то пояснити, в якій спорідненості ви перебуваєте з ними або коротка історія відносин з ними.


Мухурта


"Добре розпочате - це наполовину зроблене"

Мухурта – це розділ Джйотіша, який займається розрахунком і вибором кращого моменту для початку виконання будь-якої важливої дії. Вона допомагає використовувати енергію Грах [планет] та інших астрологічних чинників таким чином, щоб усунути несприятливі впливи і зробити так, щоб результати роботи були найбільш плідними. Вона допомагає протидіяти перешкодам, які закладені в Джанма-Раші (карті народження) людини, і зменшити втрати, які вказані в ній.

Мухурта синхронізує дії людини, вплив астрологічних чинників і самі події так, щоб зробити їх найбільш сприятливими і корисними для людини, яка виконує роботу або дію.

Кожний раз коли ви приймаєте якесь важливе рішення або починаєте якусь важливу справу у своєму житті, яка або забирає багато часу і енергії, або істотно вплине на ваше життя, ви повинні зробити цю дію відповідно часу, місцю і обставинам, тобто так , щоб вона могла принести максимальну користь.

В астрології завжди час початку події (наприклад, час народження людини, час утворення, час початку весільної церемонії, зачаття дітей, початок бізнесу і так далі) береться для розрахунку гороскопів. Таким чином, час початку - це найбільш важливий фактор.

У світі все повинно бути вчасно, тому що час керує цим світом. Для будь-якої дії є початок і кінець. Існують деякі події які не залежать від людини й вона не може впливати на початок цих подій, але дуже багато чим в житті людина може керувати. Якщо вона буде починати справи вчасно, це дасть їй зразу 50% успіху. Останні 50% будуть залежати від карми людини.

І саме це - те, чим є Мухурта. Якщо час початку сприятливий, то результат дії буде дуже ефективним і буде збігатися з наміром.