Статті

Знищена історія України. Пращур українських земель – цар Аттила

Статті
Відповідно до Маха Пурани, ті народи які живуть на територіях сучасної Східної Європи, мають назву — гуни. Тобто ми з вами — ГУНИ.
Це була велетенська імперія гунів і самий відомий цар цієї імперії - царь Аттила!
Чули про такого свого предка??? Могли і не чути, бо і до цього часу його ім'я навіює жах на ворогів, і ці вороги зробили все аби стерти ім'я Аттили з історії, з пам’яті людей, особливо із пам’яті українців.
Гуни, це не азійські монголи, як зображують гунів у Європі, в Росії, у Казахстані, це біла раса яка проживає і досі на тих самих територіях на яких проживала 2000 років тому.
А вгадайте де була столиця царя Аттили, правильно у Києві!
Народився Аттила в 406 р., був отруєний, у 453році.
Є літописні спогади представників Ватикану які бували в цій столиці, та описаний увесь шлях із Риму до Києва.
Зображення Аттили збереглися тільки європейські, а там він зображений страшним чортом, бо мав навіть прізвисько у римлян — Гнів (або біч) Божий.Я думаю і на це вказує багато історичних фактів, що все почалося з антихристиянського (найбільш замовчуваного сучасними істориками) походу в Європу великого скитського царя Аттили.
Скитський цар Аттила за відносно короткий час підкорив величезні обшири від Волги на сході і аж по Рейну на заході, він змусив платити зависоку данину Візантійську і Римську імперії, сам папа римський Леон на колінах благав Аттилу не руйнувати Рим.
Аттила розбив до того непереможних готів, предків сучасних німців.
У 451 році в битві на Каталаунських полях об'єднанні війська Аттили розбили об'єднане військо римлян і готів, після чого розпочався занепад Римської імперії.
А ви мабуть думали що якісь брудні варвари зруйнували Рим?

Ні, Рим був зруйнований київським царем Аттилою!