Статті

Знищена істрія України. Великий потоп у Ведичних писаннях. Початок Калі-Юги

Статті
Великий потоп у Ведичних писаннях
Це стало кінцем Бхарата варші, імперія розкололася і занепала.
Через деякий час настала Юга-пралайя, часткове руйнування Світу і після Юги пралайї почалась Калі Юга.
Ця Юга-пралайя була у вигляді потопу який знищив існуючу на той час цивілізацію, - Імперію Бхарата варша.
Для наших предків потоп виглядав приблизно так, - води Північного океану затопили все між Уралом і Придніпровською височиною (правий берег Дніпра). Води Північного океану прорвалися в Атлантичний океан, утворивши три внутрішніх моря – Каспійське, Азовське і Чорне.

Якщо ви подивитесь на лівій берег Дніпра, то побачите про що мова.
Лівий берег рівний як стіл і залишився на ньому тільки пісок, тому що морська вода роз’їдає органіку, тобто чорнозем.
Стара фотографіяПісля потопу, як вода зійшла відроджувалися царства, відновлювалися комунікації, це великі проміжки часу про які мало що відомо.
Тому перейдемо до того що більш менш відомо з літописів.
Особливо бурхливо почали розвиватися ті народи і території які в Шастрах (Ведичні писання) описані як не цивілізовані народи, млечхи (м’ясоїди), чандали і явани (наші предки їх називали грекхами). Географічно це Близький схід, Північна Африка, Середземномор’я, і західна Європа… починалась Калі Юга.
Початок Калі-Юги
За допомогою ведичних жреців (занепалими брамінами називає її ШБ) в Єгипті було започатковано  цивілізацію Калі, яка згодом стала називатися європейською. Ось тому Європа так приклоняється зараз перед Єгипетською цивілізацією.
Єгипетське царство – 3100 років до їхньої ери.
Римська імперія – 754 роки до ї.е. – 467 р.н.е
Греція антична – 400 років до ї.е.
Ця цивілізація росла, розвивалась і зміцніла так, що почала вести постійні війни з ведичними царствами які залишилися після розпаду Бхарати варші.
Найбільше і наймогутніше царство називалося Скитія або Скифія і знаходилося між Рейном і Доном із заходу на схід, і від Балтійського моря до Кавказу, із півночі на південь.
Правив цим величезним царством, царь Сур’я амші – Аттила!
Ось приблизна карта створена англійськими вченими.

Доказом цих війн Скитії з Грекхами (грішниками, занепалими) є Змієві або Троянові вали.
Я впевнений що мало хто з вас навіть чув про ці вали, це при тому що довжина цих валів 2000 км, тільки в Київській та Житомирській областях знаходиться 900 км Змієвих валів. …і практично ніхто в світі не знає про них, навіть самі українці. Ось так ретельно зачистили історію українців.
Змієві вали були зведені для захисту від «каліюжної» напасті, на це вказує направленість валів, південний – захід відносно Києва, тобто основна небезпека була зі сторони Середземномор’я де активно розвивались занепалі цивілізації Греції і Близького Сходу. Про цю небезпеку ми читаємо і у “Велесовій книзі”, де описані війн з представниками цивілізації млечх, яких “Велисова Книга” називає греками (грехами, гріховними), або Змієм який іде з Боспору.