Статті

Упадеша–сутри Махаріші Джайміні

Статті
Упадеша – сутри Махаріші Джайміні.

Махаріші Джайміні учень Махаріші Ведав’яси, який в свою чергу є правнуком Махаріші Парашари.

Самою відомою роботою Джайміні Ріші, є “Упадеша сутри”.

Джайміні сутри це один з небагатьох, авторитетних творів Відичної астрології – Джйотіша.
Сутри- це особливий спосіб подачі інформації, дуже лаконічний і стислий, і який дозволяє легко запам’ятовувати великі об’єми інформації. Наприклад в роботі “Упадеша сутри”, сутри рідко складаються більше ніж з чотирьох слів. Такий стиль, або такий спосіб запису інформації можливий тільки санскритом. А переклад сутр на будь яку мову, завдання не просте ,та й передати всю глибину сутри практично не можливо.

Джайміні сутри написані дуже незвичайним способом – вони зашифровані і щоб правильно їх прочитати потрібно знати ключі до шифрів.

Всі відомі нам роботи по Джйотішу, наприклад Бріхат Парашара Хора Шастра, Прашна Тантра, Брихат Джатка і т.д., написані без ключів і кодів. Чому Джайміні закодував сутри?!
Я думаю це тому ,що ці Сутри написані для Калі і якщо написати доступною мовою, то ця книга перестане буди носієм знань. Бо більшість творів були написані зрозумілою і ясною мовою, і всі ці книги, так чи інакше,були пошкоджені із-за того що їх переписували і трактували люди Калі.

Всі книги написані до Калі, до деградації людей, всі були якимсь чином зіпсовані. Навіть Шрімад Бхагавам має астрономічні помилки, бо її переписували люди Калі.
Справа в тому ,що техніки Джайміні прості і логічні, знаючи їх, навіть дитина може передбачувати події з дуже великою точністю. І для того щоб ці знання потрапили тільки до інтелектуалів, до людей думаючих, до людей браманічного складу ума, Джайміні їх закодував!

Джайміні розумів, що для того щоб зберегти знання від забруднення, потрібно написати сутри так, щоб їх могли зрозуміти тільки люди високого інтелекту.
Довгий час Джайміні сутри були не доступні або тільки якась частина була в доступі але в 21-му століття, нарешті, Упадеша Сутри Джайміні були знайдені і відновлені повністю.
Прийшов час вивчати Упадеша Сутри Махаріші Джайміні!