Статті

Чоловік як ілюзія...

Статті

(Юпітер + Раху в карті жінки — випадок з практики)

Хочу написати про один яскравий прояв з'єднання Раху + Юпітер (по матеріалах лекцій Ернста Вільгельма та особиста практика).

Спочатку трохи про з'єднання Юпітер + Раху.

Раху — це ілюзія, невідомість, пітьма.

Юпітер — це Гуру, релігія, духовність, для жінок — ще і чоловік.

Людина із з'єднанням Раху+ Юпітер, зазвичай, дуже хоче знайти якусь філософію або систему переконань, в яку б вона вірила. Через це сильне бажання вона занадто поспішає вигукнути: "О, це те, що я шукала!!"!. І потім, вона поводиться так, як ніби дійсно вірить.

Мине час і вона може відмовитися від цієї філософії, покинути Учителя, релігію і шукати далі. Цей загальний прояв — і для чоловіків, і для жінок.

Але для жінки Юпітер — це ще і чоловік. На жаль, жінки з таким з'єднанням можуть мати проблеми в особистому житті. Вони часто закохуються не в тих чоловіків, і серед жінок з таким з'єднанням дуже багато матерів-одиначок. Вони обирають чоловіків, які мало що з себе представляють, які не в змозі утримувати сім'ю, і які просто не планують залишатися поряд з жінкою.

І навіть якщо жінка з таким з'єднанням перебуває в шлюбі, партнера у неї ніби як і немає. Можуть бути різні варіанти — чоловіка просто немає, чоловік є, але він не виконує своїх обов’язків щодо утримання сім'ї і турботи про сім'ю, чоловік — капітан дальнього плавання або далекобійник, чоловік постійно у відрядженнях або працює в іншому місті та приїздить у вихідні. Він як би не зовсім присутній у житті жінки.

У карті, про яку піде мова, є таке з'єднання Юп+Ра, погіршує цю ситуацію те, що Юпітер в падінні. Ми домовлялися про консультацію, в цей час я побудувала карту, і відразу запитала, скільки було шлюбів, розуміючи, що він був не один, і партнери були не найкращі. Окрім проблем, на які вказувало це з'єднання, були і інші показники на безліч шлюбів.

Коли я почула цифру, я тільки і зуміла сказати: "Ого"! 9 разів!!! Незважаючи на усе це заміжжя, вона сама "тягнула" двох дітей від першого шлюбу і свого чергового чоловіка. Вона також є членкинею християнської громади, дуже активна, навіть фанатична. Але! Це абсолютно не завадило їй 1) звернутися до астролога, і 2) взяти 9-й шлюб із мусульманином.

Їй вже значно більше 42 років, і це був той випадок, коли дозрівання Раху (Раху дозріває в 42 роки) не позбавляє від проблем, якщо сам Раху поганий. Він може дозріти лише на стільки, наскільки дозволяє його гідність, положення в карті, його диспозитор, аспекти на нього, тощо.

У цій карті прояв Юпітер+Раху був дуже яскравим, чим і запам’ятався мені цей випадок. У більшості випадків — це 2−3 шлюби або один невдалий, невдалі стосунки, діти "на шиї" у жінки, розчарування і при цьому… дуже велике прагнення нового шлюбу.

Жінкам з таким з'єднанням не бажані ранні шлюби, та занадто швидке одруження. Та перш, ніж взяти шлюб, варто дуже-дуже-дуже довго читати мантри Шиві.