Статті

Знищена історія України. Підступне знищення великої України-Русі

Статті
Хіба такі приниження забуваються і пробачаються? Неодноразові спроби отруїти Аттилу мали успіх у 453 році. Після його смерті розпочалася боротьба за владу і як наслідок розпад величезної імперії Аттили. Всі ми знаємо про хрестові походи на землі Палестини і Сирії, але про те, що такі самі походи відбувалися проти Русі чомусь замовчується. І лише з «Велесової книги» ми можемо дізнатися про те, як протягом століть нападали на Русь з півдня Візантія (грецьколані) а із заходу готи. Постійні війни виснажували Русь, ставили її на межу виживання. Останньою відчайдушною спробою поставити заслін войовничому просуванню християнства на землі Русі були походи київського князя Святослава. Розпочав він їх спочатку проти Хозарського каганату, який Візантія постійно, за винагороду, підмовляла шарпати і розорювати Русь, а вже потім театр воєнних дій перенісся на Дунай.


Князя Святослава було підступно вбито на острові Хортиця.
Візантія довго плекала план помсти, потрібний був тільки виконавець і такий знайшовся «славних прадідів великих правнук поганий» - князь Володимир.
Байстрюк (незаконно народжений) син князя Святослава і “ключниці” Малки.
Малолітнього Святослава в 16 років, підпоїли і підклали йому Малку, а Малка належала до народу де рід ведеться по матері і тому народжений цар належав до певного роду візантійського.
Такий спосіб посадження на трон таких байстрюків використовували “візантійці” не перший раз, це було і у Вавілоні і в Германії.

Володимир, якого чомусь називають святим, почав виконувати план Візантії по знищенню Русі, її історії, споконвічних ведичних традицій і нав’язування чужовір’я.
Він убив законних синів Святослава, - Ярослава і Ярополка, зґвалтував і вбив їхніх дружин і дітей (всі ці геройські діяння описані в християнських літописах). До речі допомагав йому дядько Малки – Добран.

Перше, що зробив Володимир, це знищив тодішню провідну верству – волхвів – брамінів.
Їх убивали, рубали і топили сотнями, цим також вихваляються літописи християн.
Були спалені на вогнищах не тільки дерев’яні мурті (статуї) Перуна (Індра), Велеса (Шива) тощо, а й тисячі писемних пам’яток, які писалися тоді на дерев’яних дощечках, і в яких була записана тисячолітня й велична історія попередніх поколінь.
Фактично тоді був скоєний акт геноциду, етноциду і лінгвоциду, про який мовчать сучасні історики, замовчують церкви всіх конфесій.


При правлінні Володимира Київська держава так занепала, що половці і печеніги, які були союзниками Святослава, хіба що не жили біля київських мурів, а “великий князь – байстрюк” ховався від них під мостом над річкою Почайна.
Київська Русь, яка при царі Святославі, простягалась від Дону до Дністра, від Новгороду до Таврії, при Володимирі стала розміром з три сучасні області України.
Володимир знищив величезну імперію русів!