Центр Ведичних знань «Савітар»
Савітар — божество яке уособлює перший промінь Сонця на світанку.
Ведичне знання — це древнє знання, яке прийшло до нас крізь тисячоліття через Великих Вчителів древності, Ріші і Святих. Відати, значить знати! Відповідно Віди це Знання! Тільки маючи знання можна правильно і без помилок прожити життя, і навіть змінювати свою Карму - Долю.
Запрошуємо вас стати учнем «Савітар» — Школи Ведичної астрології (Джйотіша шастри).

Джйотіш в перекладі з санскриту означає Світло Господа. Тобто Світло знань, котре знищує темряву невігластва і дає можливість побачити все таким, яким воно є насправді.
Це древня Наука, яка відкриває нові можливості самореалізації, розвитку своїх талантів, розуміння природи цього світу і свого місця в ньому.

Хочете розібратися у власному житті, зрозуміти хитросплетіння карми людей? Хочете допомогти рідним і близьким вирішити життєві проблеми?
Ставайте на шлях вивчення священної науки – Джйотіша-шастри у школі «Савітар».
НА КОГО
орієнтоване
навчання в ШКОЛІ?
Той, хто бажає навчатися, може мати будь-яку освіту, вік, життєвий досвід і рівень підготовки. Після консультації з учителем початковий рівень навчання підбирається індивідуально в залежності від ступеня підготовленості учня.

  • Основа і ази. Для тих, хто тільки почав цікавитися і не має уявлення про астрологію.

  • Майстри. Для тих, хто вже вивчав Джйотіш, хто має досвід консультацій і хоче вдосконалити свої знання і навички.
МЕТА ШКОЛИ відображена в її назві.

Савітар — уособлення першого променя Сонця. Світанковий промінь, який знищує темряву. Кожен, без винятку, наш учень і випускник повинен прагнути до гармонії з собою та світом. Повинен нести світло в світ, допомагаючи іншим знайти правильний шлях. Учень повинен прагнути стати справжнім Джйотіша (Той хто несе Світло).
МІСІЯ ШКОЛИ — поширення знань Відичної Астрології.

Які допомагають досягти гармонії і щастя на фізичному, інтелектуальному, соціальному і духовному рівні.
Чому вибирають нас:
Джйотіша шастра живе знання
Оволодіти ним повною мірою учень може виключно від слухання вчителя, без цього відичне знання є лише формальністю. У цьому його таємниця. Викладачі нашої школи вчилися у відомих астрологів Індії.
Ефективна методика підготовки
Невелика кількість учнів у групі (до шести). Авторські навчальні програми, побудовані на особистому досвіді вчителів і базуються на класичних текстах древніх мудреців. Легка, доступна, структурована форма передачі знань.
Зручний формат навчання
Стаціонарна форма та On line. Можливість отримувати аудіо/відео записи занять. Індивідуальні заняття.
Супровід вчитель / учень
Коли вчитель в зоні доступу учня. Близьке спілкування. Учень може задати питання і отримати відповіді безпосередньо від вчителя.
Більше ніж школа...
  • Організація семінарів, майстер класів, виїзних йога-ретрітів на 5-7 днів, в Карпати та місцях сили України.
    На таких виїздних сесіях, далеко від галасливих міст, органічно поєднуються лекції, йога і відпочинок серед краси і величі Природи. Там ви зможете повністю зануритися в Джйотіш, там філософія стає способом життя, а студенти і вчителі — сім'єю.

  • Кар'єрний ріст. Кращі учні, які склали всі іспити і отримали сертифікати, мають можливість стати частиною школи - викладацька діяльність, астрологічні консультації, організаційна робота.
Наші вчителі
Наші випускники
Наші випускники — це люди різного віку, різних професій, різної освіти, мають різні таланти. Із різною географією проживання: міста, країни, континенти. Але всі мають одну спільну рису — це шукачі абсолютної істини …

Багато наших випускників мають свою практику — обрали шлях ведичної астрології, стали консультантами, Джйотішами. Хтось уже сам передає знання. Хтось вивчає Джйотіш, ведичну філософію для себе і своєї сім'ї, щоб бути гармонійним і щасливим у матеріальному світі.

Знайомтесь!