Ретріт Арійська культура
Філософія, Джйотіш, Спас
з 19.06
по 23.06.2026
Болгарія,
Родопські гори
Програма ретріту
Про місце проведення
Болгарія, Родопські гори — дивовижне місце, на березі озера Вича, повністю відрізане від міського життя. Розташоване серез диких лісів Родопських гір, з неймовірними небесними краєвидами. Сюди можна дістатись лише по воді, на човні, що робить його унікальним!

У радіусі 20 кілометрів немає інших населених пунктів, місце повністю ізольоване від цивілізації. Перебування тут є надзвичайно тихим, спокійним та сприятливим для розслаблення.
Програма ретріту
  • Приїзд
  • Розселення
  • 16:00 – 17:00 Знайомство
  • 17:00 – 18:00 Вечеря
  • 18:30 – 21:00 Посиденьки.
  •  Карма – що можна змінити, як це зробити?
  •  Чи можемо ми впливати на свою Долю
Деякі правила, що до самого місця проведення
  • Дістатися сюди можна човном, тому рекомендуємо вам спланувати свій багаж і взяти з собою лише найнеобхідніші особисті речі під час перебування
  • Розміщення може бути двомісне або одномісне (за домовленістю)
  • Зверніть увагу, що використання будь-яких електроприладів заборонено, окрім зарядних пристроїв для телефонів та ноутбуків, оскільки майданчик повністю працює на сонячній енергії
Додаткові активності
  • Каякінг
  • Купання в басейні або в озері
  • Загоряння
  • Прогулянки екостежками по лісу до водоспадів

Що ще потрібно:
  • Чаї
  • Солодощі
  • Печиво
  • Фрукти
  • Для сонцестояння: злаки, трави, фрукти, гхі, одноразові стаканчики, дерев’яна ложка з довгою ручкою
Залиште ваші контакти для запису на ретріт
Або напишіть нам в Telegram чи Viber