Шрімад Бхагаватам
(Бхагавата Пурана) - одна з основних і важливих Ведичних Пуран. Її порівнюють зі зрілим плодом Вед. У ній розказані ключові події, які відбувалися в нашому Всесвіті з моменту його створення.

Все, що ви хотіли дізнатись про створення світу. Навіщо, коли, як, для чого? Про сенс життя. Про дхарму. Про карму, реінкарнацію. Про велич Бога. Про правила, знаючі які можна жити і розвиватись гармонійно в матеріальному світі. Все це і багато іншого на уроках по Шрімад Бхагаватам. Приєднуйтесь до пізнання живої істини.
У людини, яка просто слухає Ведичні писання, негайно ж прокидається потяг до любовного відданого служіння Господу Крішні, Верховній особистості Бога, яке гасить в ньому полум'я скорботи, ілюзії та страху
Шрімад Бхагаватам 1.7.7.
Зареєструйтеся
для участі у курсі
Лектор: Воронецький Володимир
Початок курсу: вересень 2021
Вартість уроку: 150 грн.
Завдяки вивченню та слуханню «Шрімад Бхагаватам» брахмани освітлюються знанням, кшатрії здобувають перемогу над своїми ворогами, вайшії знаходять багатство, а шудри звільняються від хвороб. Жінки і нижчий клас людей мають можливість отримати бажане. Тому хто з щасливих людей не буде регулярно слухати і повторювати «Шрімад Бхагаватам»
Із «Падма Пурани»